X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Pokoje Gościnne i Apartamenty u Wiktorii

Zobacz szczegóły Sobczańska 66
34-443 Sromowce Wyżne
tel. 501 323 109

 

Zapraszamy do nowego domu położonego w Sromowcach Niżnych w malowniczych Pieninach. To doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek. W pobliżu domu mają swój początek szlaki turystyczne na Trzy Korony, Sokolicę i Górę Zamkową.

Sromowce Niżne leżą nad Dunajcem, na którym znajduje się kładka będąca przejściem granicznym na Słowację, gdzie warto zobaczyć Czerwony Klasztor.

Posiadamy dom wolnostojący usytuowany w centrum, ale nie przy głównej ulicy, co zapewnia komfort wypoczynku. Blisko jest do sklepu, przystani flisackiej i punktów gastronomicznych.

Oferujemy 2, 3 i 4-osobowe pokoje o podwyższonym standardzie z łazienkami oraz apartamenty. W każdym pokoju dostępny jest telewizor, Wi-Fi i oddzielny balkon. W budynku ponadto znajduje się bogato wyposażona kuchnia.

Koło domu znajduje się duży ogród, w którym można miło spędzić czas i bezpłatny parking dla gości. Do dyspozycji są także altanka z miejscem do grillowania, plac zabaw z trampoliną, siatka do gry w badmintona oraz przydomowy kącik wypoczynkowy z pięknym widokiem na Trzy Korony.

Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów, a także przechowania własnego sprzętu sportowego.