X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Willa Asia

Zobacz szczegóły Sobczańska 9B
34-443 Sromowce Niżne
tel. 513 546 200

Willa Asia jest nowym obiektem, który dzięki fantastycznej lokalizacji gwarantuje zarówno relaks wśród ciszy jak i bliskość licznych atrakcji turystycznych takich jak rafting czy spływ tratwami flisackimi krętym Dunajcem.

W naszym obiekcie oferujemy Państwu 25 miejsc noclegowych. Do dyspozycji gości oddajemy pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Każdy z nich posiada mini lodówkę oraz łazienkę z własną suszarką do włosów. Do dyspozycji gości dobrze wyposażna kuchnia z przelewowym ekspresem do kawy.

Znajduje się również kącik dla dzieci, plac zabaw i duży parking , altana z grillem. Obiekt jest monitorowany. Z okien niektórych pokoi widać bliskość Trzech Koron. W pobliżu kładka na Słowację, liczne restauracje, wypożyczalnie rowerów, rafting, spływ Dunajcem, szlaki turystyczne oraz inne atrakcje.

W pobliżu ciekawe i uwielbiane przez turystów miejscowości takie jak Niedzica, Czorsztyn czy Szczawnica.

Wjazd od ulicy pod brzegami 18

Charakterystyczną budowlą znajdującą się w Sromowcach Niżnych jest kładka pieszo – rowerowa łącząca Polskę ze Słowacją. Ponadto w miejscowości znajduję się Muzeum Pienińskiego Parku Narodowego, w którym można obejrzeć ekspozycję dotyczącą przyrody tego parku narodowego, stroje oraz wyposażenie domów z tej okolicy. Na zewnątrz budynku jest ogródek skalny z przykładami roślinności kserotermicznej Pienin. Oczywiście dobrze znane są także szlaki na Trzy Korony czy Sokolnicę oraz spływ Dunajcem.

 

Z A P R A S Z A M Y ! ! !