X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Pokoje Gościnne Krokus - Pieniny

Zobacz szczegóły Pod Brzegami 23
34-443 Sromowce Niżne
tel. 730-716-777

 

Weekend majowy, czerwcowy? A może wakacje w Pieninach?!

Sromowce Niżne to świetna baza wypadowa na Trzy Korony, spływ Dunajcem, zwiedzanie zamków w Niedzicy i Czorsztynie i wiele innych ciekawych miejsc.

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek w naszym domu gościnnym ,, Krokus".

Przez cały rok do Państwa dyspozycji mamy dwa apartamenty oraz trzy pokoje. Każdy apartament ma własną, w pełni wyposażoną kuchnię, natomiast pokoje mają wspólny w również bardzo dobrze wyposażony aneks kuchenny na korytarzu. Pokoje są z łazienkami. W każdym z nich znajduje się lodówka, czajnik, telewizor oraz dostęp do Wi-fi.


 

Na terenie posesji znajduje się parking, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce do grilowania.

Nasz dom położony jest w spokojnej i zacisznej części Sromowiec, w pobliżu kładki pieszo-rowerowej na Słowację, szlaku na Trzy Korony, przystani flisackiej, oraz sklepów, barów i restauracji.

 

Największymi atrakcjami Pienin są: Zamek w Czorsztynie, Zamek Dunajec w Niedzicy, Góra Wdżar, Spływ Dunajcem tratwą flisacką lub ekstremanie pontonem, Jezioro Czorsztyńskie. Wśród najczęściej odwiedzanych i najbardziej popularnych wśród turystów rezerwatach wymienia się Rezerwat Homole, uznawany za jedno z najpiękniejszych miejsc w całych Pieninach. Na jego terenie znajduje się wąwóz Homole, dnem którego płynie potok Kamionka. Chętnie odwiedzany jest również Rezerwat Biała Woda, który stanowi obszar ochrony malowniczych kaskad na potoku o tej samej nazwie oraz niesamowitych skał. Najbardziej znanym w Pieninach szczytem są Trzy Korony, widywane często na plakatach reklamowych promujących ten wyjątkowy region.