X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Gościnna Chata

Zobacz szczegóły Rezerwat Przyrody Biała Woda 103
34-460 Jaworki
tel. 500-005-403

 

Szukasz miejsca na wakacje lub ferie zimowe? Gościnna Chata to świetne miejsce na wypoczynek w samym sercu Pienin. Nasz dom znajduje się tu ż przy wejściu do Rezerwatu Biała Woda w Jaworkach, 2 km od Areny Narciarskiej Jaworki-Homole. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i oczywiście do skorzystania z niej. Gościnna Chata czeka.... 

Do dyspozycji Gości oddajemy 2 komfortowo urządzone apartamenty (8 i 9 osobowe), w każdym są po 2 sypialnie, salon z tv i WiFi, kuchnia odpowiednio wyposażona z częścią jadalną, łazienka, ponadto posiadamy również saune, z której nasi Goście korzystają BEZPŁATNIE. 

Posesja jest ogrodzona i monitorowana a w niej parking, plac zabaw, miejsce do grilowania, meble ogrodowe, przechowalnia sprzętu narciarskiego. W Jaworkach nie ma miejsca na nudę - latem liczne szlaki piesze i rowerowe a zimą białe szaleństwo na pobliskich wyciągach. 

Masz pytania? Chcesz zarezerwować termin? Zadzwoń lub napisz za pomocą formularza kontaktowego - na pewno się dogadamy :)


Z-A-P-R-A-S-Z-A-M-Y

Pieniny dzielą się na trzy części różnorodne pod względem budowy geologicznej i ukształtowania terenu – Pieniny Właściwe, Pieniny Małe, oraz Pieniny Spiskie. Wśród najczęściej odwiedzanych i najbardziej popularnych wśród turystów rezerwatach wymienia się Rezerwat Homole oraz Rezerwat Biała Woda, który stanowi obszar ochrony malowniczych kaskad na potoku o tej samej nazwie oraz niesamowitych skał. Najbardziej znanym w Pieninach szczytem są Trzy Korony, widywane często na plakatach reklamowych promujących ten wyjątkowy region.