X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Willa Pieniny

Zobacz szczegóły Św. Kingi 70C
34-520 Krościenko nad Dunajcem
tel. 512-092-420

Willa Pieniny usytuowana jest w pięknym zacisznym miejscu, w obrębie otuliny Pienińskiego Parku Narodowego przy szlakach turystycznych na Trzy Korony i Sokolicę. Obiekt dysponuje pokojami 1, 2, 3, 4 osobowych z łazienkami. Do dyspozycji gości udostępniony jest: aneks kuchenny, sala kominkowa, przestronne pokoje z TV-SAT i czajnikami, Wi-Fi na terenie całego obiektu, ogród z grillem oraz obszerny parking. Zapraszamy gości w szczególnie atrakcyjne miejsce Pienin do Krościenka nad Dunajcem w odległości 4 km od Szczawnicy

 

Pobyt w Pieninach posiada wiele walorów zdrowotnych m. in. z wykorzystaniem mikroklimatu i wód leczniczych. Przebywanie w takim środowisku leczy, dodaje zdrowia i poprawia samopoczucie. Występujące tu źródła wód mineralnych wykorzystywane są do konsumpcji oraz zabiegów leczniczych, z których można korzystać w zakładzie przyrodoleczniczym. Zdrowotne walory mikroklimatu występują również podczas odbywania spływu Przełomem Dunajca oraz rekreacyjnych rejsów po Jeziorze Czorsztyńskim lub przebywanie w pobliskich basenach wód termalnych Białki Tatrzańskiej, Bukowiny i Szaflar. Tu również aktywnie spędzicie czas wykorzystując liczne ścieżki rowerowe.

Wycieczki górskie to przepiękne widoki oraz przebywanie w świeżym, czystym i zdrowym środowisku. Najbardziej atrakcyjne trasy wycieczkowe to: trasa górska Sokolica - Góra Zamkowa - Trzy Korony, Małe Pieniny z najwyższym szczytem Pienin: Wysoką - 1052m, pasma górskie Pienin Spiskich, Pienin Słowackich, Prehyby, Lubania.

Do zobaczenia w Krościenku nad Dunajcem!