X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Willa Danielski

Zobacz szczegóły Leśna 12
34-441 Niedzica
tel. 18 26 29 179

Willa Danielski

oferuje noclegi w Niedzicy

i zaprasza turystów indywidualnych oraz całe rodziny
 

Willa Danielski usytuowana jest z dala od głównej drogi, co zapewnia ciszę i spokój.
 

W otoczeniu willi las z polnymi drogami do spacerowania. W pobliżu Willi Danielski znajduje się Jezioro Czorsztyńskie, plaża oraz wyciąg narciarski "Polana Sosny".


Oferujemy Państwu eleganckie pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z własnymi łazienkami oraz TV.

Dodatkowo aneks kuchenny oraz salon do dyspozycji wszystkich Gości.


Organizujemy ogniska i kuligi. Miejsca garażowe i parking dla samochodów znajduje się obok budynku. Na miejscu również możliwość wypożyczenia rowerów.


Wspaniałe widoki, doskonała lokacja, bliskość tras w Pienińskim Parku Narodowym (zarówno po polskiej jak i słowackiej stronie) uczynią Państwa pobyt jeszcze bardziej atrakcyjnym i niezapomnianym.


Po przyjeździe do nas odbierz w recepcji bezpłatną Kartę Tatrzańską oraz informator z atrakcjami do karty. Dowiesz się z niego, jakie rabaty i niespodzianki przygotowali dla Ciebie właściciele atrakcji turystycznych pod Tatrami.


Położona nad Zalewem Czorsztyńskim Niedzica kryje w swoich granicach wiele ciekawych miejsc, które każdego roku przyciągają w to miejsce wielu turystów poszukujących miejsca, w którym mogą wypocząć w komfortowym otoczeniu natury. Jedną z największych atrakcji tej okolicy jest oczywiście gotycki zamek znajdujący się na wysokiej skale bezpośrednio nad jeziorem, które razem tworzą wręcz bajeczny widok. Atutami Niedzicy są też otaczające miejscowość szlaki turystyczne, popularną dyscypliną w okolicach Niedzicy są również spływy Dunajcem.