X
Dodawanie obiektów odbywa się
poprzez serwis główny Infoturystyka.pl Aby dodać obiekt przejdź dalej Dalej
Bazę noclegową dostarcza Serwis

Willa Dutka

Zobacz szczegóły Skotnicka 5
34-460 Szczawnica
tel. 18-262-23-91

Zapraszamy do Willi Dutka!

Willa położona jest nad potokiem Skotnickim w Szczawnicy Zdroju. Od wielu lat turyści przyjeżdżają w nasze okolice szukając wypoczynku i świeżego, górskiego powietrza. Mnóstwo szlaków turystycznych, wyciągi narciarskie, spływ Dunajcem, jedna z najlepszych w Polsce tras rowerowych (Szczawnica-Czerwony Klasztor na Słowacji) i wiele innych atrakcji sprawią, że wakacje spędzone tutaj będą niezapomniane!
 
Oferujemy 55 miejsc noclegowych (Willa Dutka 45 osób, Dutkówka 10 osób)
 
Do dyspozycji gości oddajemy urządzone w wysokim standardzie:
  • pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami i balkonami; w pokojach TV, radio, Wi-Fi, lodówka, czajnik bezprzewodowy, naczynia (pokoje 2-osobowe mogą byćwyposażone w oddzielne lub wspólne łóżka),
  • pokoje rodzinne 4-, 5-osobowe (dostawka) z aneksem kuchennym,
  • ogólnie dostępną kuchnię z pełnym wyposażeniem, żelazko i deskę do prasowania,
  • hole wypoczynkowe na każdym poziomie,
  • salę konferencyjną (możliwość cateringu).
Ponadto oferujemy:
  • miejsca parkingowe, przechowalnię rowerów i sprzętu narciarskiego,
  • przydomowy ogródek z altanką i grillem,
  • taras słoneczny, stół do ping-ponga, huśtawka.
Willa Dutka oferuje możliwość organizacji różnego rodzaju spotkań, szkoleń i konferencji. Posiadamy przestronną i wygodną salę o powierzchni 100m2. W sali znajduje część szkoleniowa i część wypoczynkowa z kominkiem i barkiem. Sala przygotowana jest do obsługi cateringu (zaplecze kuchenne). Zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt.
 
Willa położona jest nad potokiem Skotnickim. U wylotu ulicy znajduje się przystanek PKS i busów (kurs na spływ Dunajcem). Do centrum (dolna stacja kolejki na Palenicę) około 800m, dworzec PKS 600m, plac Dietla i infrastruktura zdrojowa około 1km.
W sąsiedztwie znajdują się punkty gastronomiczne (kuchnia domowa „Łęg”, karczma regionalna „U Polowacy”, restauracja „Koci Zamek”, pizzeria „Toscana”), oferujące także dostawę do domu (catering), ponadto sklepy (ogólnospożywczy, z prasą i pamiątkami, kwiaciarnia, odzieżowy) oraz lokale usługowe (fryzjer, kosmetyczka, optyk, krawiec, szewc).
Idąc 500m w górę ulicy Skotnickiej można dotrzeć do źródła wody mineralnej Pitoniakówka u wejścia do rezerwatu Średniak. 100m w kierunku południowym znajduje się potok Grajcarek, wzdłuż którego biegnie ścieżka pieszo-rowerowa na Słowację. W pobliżu znajduje się wypożyczalnia rowerów i boisko Orlik.